Değerli Tıp Fakültesi Öğrencileri,

Gelecekteki sevgili meslektaşlarımız,

Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri olarak simülasyon temelli öğrenmenin tıp eğitimindeki önemini gün geçtikçe daha iyi öğrenmekteyiz. Bunun yanında, gelişen teknolojinin tıp eğitimi üzerindeki etkisi ise gün be gün artıyor, büyüyor. Geçtiğimiz üç senede olduğu gibi bu sene de Acıbadem CASE bünyesinde gerçekleştireceğimiz Simülasyon ve İleri Teknoloji Sempozyumu ile, siz değerli katılımcılarımıza gelişen teknolojinin tıp dünyasındaki etkisine ve simülasyon temelli öğrenmenin önemine bire bir tanık olabileceğiniz eşsiz bir bilimsel program sunmak gayesiyle yola çıktık. Bilimsel programımızdaki amaç; katılımcılarımızla tüm imkanlarımızı paylaşmak, kendilerine tüm fasilitelerimizi sunmaktır. Bu alanda sempozyumumuz, Türkiye'de tektir.

Üç senede toplamda 450 tıp fakültesi öğrencisini üniversitemizde ağırladık. Bu sene de yeni katılımcılarımızı ağırlamaktan şeref duyacağız.
 
Sizlerle öğrenmek ve paylaşmak bizleri daha da güçlendiriyor. Her sene olduğu gibi bu sene de sizlere eşsiz bir sempozyum sunacağımıza inanıyor, bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

                                                                                                                     Saygılarımızla,

                                                                                                           SİTS Yönetim Kurulu

SİTS YK.png